Jak rozebrać laptopa

By | Porady | No Comments

Zapraszamy do oglądnięcia filmu z którego dowiecie się m.in. jak rozkręcić obudowę laptopa, jak wymienić klawiaturę, dysk twardy, dołożyć pamięć RAM. Przy rozkręconym laptopie możemy wyczyścić całe wnętrze razem z wenylatorem, radiatorem i uzupełnieniem pasty termoprzewodzącej. Film pokazuje rozkręcenie laptopa marki ACER – trzeba mieć na uwadze, że każdy laptop będzie się nieco różnił w sposobie demontażu.

Marketing a Internet

By | s | No Comments

Do tego, że XXI. wiek jest wiekiem wielkich technologii i Internetu, nikogo przekonywać nie należy. Zmieniły się formy przedstawiania swojej oferty, pozyskiwania klientów i relacji z nimi. Współcześnie coraz więcej osób zauważa ogromny potencjał mediów społecznościowych i Globalnej sieci w ogóle. Z pragnienia wykorzystania tych nieograniczonych sposobności zrodził się tzw. marketing internetowy. Czyli nowoczesna forma promocji osobistych produktów i usług – online. To nie tylko marketing i reklama, również budowanie imażu marki i jej renomy. W Internecie dużo łatwiej o interaktywną relację z klientem, o jego odpowiedź i uwagi dotyczące danej oferty – to jednak z jego zalet. Marketing internetowy to również specjalne narzędzia – od prostych listów wysyłanych pocztą elektroniczną po rozbudowane serwisy internetowe.

Prowadzenie marketingu internetowego

By | s | No Comments

W ostatnich latach metodę docierania firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) do swych potencjalnych nabywców poprzez Globalną sieć znacząco się rozwinął. Na dzień obecny sieć jest zbiorowiskiem wielu tysięcy reklam firm/spółek/korporacji, działających w przeróżnych branżach, które z poradą agencji reklamowych pragną zwiększać swoje zyski.

Prawie każdy z nas jest klientem. W prowadzeniu marketingu internetowego warto wykorzystać spersonalizowane preferencje i odpowiedzieć na pytania: co nas przyciąga w reklamach, a co irytuje? Istotne oczywiście jest powiązanie reklamy z tekstem danej strony, produkt czy usługa, która się oferuje, niemniej jednak do zainteresowania użytkownika jest daleka droga.

Skuteczny sprzedaż internetowy to taki, który przez hasło reklamowe, tekst, grafikę zaciekawi, rozśmieszy czy zwyczajnie zapadnie w pamięć internauty. Kreatywność, stawianie się w roli internaty to istotne kwalifikacji przy wytwarzaniu internetowych kampanii różnorakich firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), które składają się na skuteczny sprzedaż internetowy.

Marketing sieciowy

By | s | No Comments

Jest wiele definicji social media, ale by wyjaśnić to pojęcie wystarczy otworzyć oczy i obserwować co się wokół dzieje. Rzeczywistość prędko się zmienia, Globalną sieć Internet stał się codziennością. W ostatnim czasie mówiliśmy jeszcze o Web 2.0, w tym momencie to już prężnie rozwijające się social media. Portale społecznościowe to multimedialne platformy, które pozwalają wygenerować, dzielić się, komunikować i zapewniają coraz nowsze funkcje. Kto nie istnieje w internetowej rzeczywistości, coraz więcej traci w faktycznym świecie, choć niełatwo już mówić o podziale na realność i wirtualność. Sami projektujemy social media, posługując się portalami społecznościowymi, blogami, forami itp. W pracy magisterskiej będę się zajmować w tym momencie tym tematem. Interesuje mnie to w jaki metodę wszyscy ludzie tworzą własne profile na stronach tj. Facebook i wykorzystują dane sposobności. Myślę, że świadome i umiejętne kontrolowanie własnym czy korporacyjnym wizerunkiem to klucz do sukcesu.

Interaktywne relacje

By | s | No Comments

Do tego, że XXI. wiek jest wiekiem wielkich technologii i Globalnej sieci, nikogo przekonywad nie powinno się. Zmieniły się formy przedstawiania osobistej oferty, pozyskiwania nabywców i relacji z nimi. Na dzień dzisiejszy stale powiększająca się ilość ludzi zauważa ogromny potencjał mediów społecznościowych i Globalnej sieci ogólnie rzecz ujmując. Z pragnienia użycia tych nieograniczonych sposobności zrodził się tzw. sprzedaż internetowy. Czyli nowoczesna forma promocji prywatnych produktów i usług – online. To nie tylko marketing i reklama, również budowanie imażu marki i jej renomy. W globalnej sieci Internet dużo łatwiej o interaktywną relację z klientem, o jego odpowiedź i uwagi dotyczące danej oferty – to jednak z jego zalet. Sprzedaż internetowy to również specjalne narzędzia – od prostych listów wysyłanych pocztą elektroniczną po rozbudowane serwisy internetowe.

Kreatywność marketingowa

By | s | No Comments

Marketing internetowy to nie suche pojęcie, nie formułka. Nie wystarczy już jak kiedyś zrobił to Melchior Wańkowicz wymyślić hasła „cukier krzepi”. Aktualnie to hasło musi byc łatwo dostępne, przejrzyste i zrozumiałe i pojawiać się nam przed oczami w ciągu sekundy. Czyli musi być w Internecie. Kreatywnośc w marketingu internetowym to takie SEO (ang. Search engine optimization) stron żeby odbiorcy wydawało się to naturalne. Na dzień obecny najważniejszy jest czas podania informacji i jej zakres. Użytkownik jest bombardowany milionami haseł i reklam, to jak dużo z nich zapamięta zależy do tego jak będą podane. A gdy już je zapamięta za nic w świecie nie można pozwolic mu aby zapomniał. Nie mozna dac się wyprzedzić. Facebook, blogi mogą być naszymi dyskretnymi, niemniej jednak zarazem globalnymi dobrymi przyjaciółmi w dotarciu do użytkownika. Czym jest więc marketing internetowy? Dyskretnym narzędziem o globalnej sile rażenia. Oby był w dobrych rękach tzn w Waszych i moich. Polecam się do współpracy:)

E-marketing

By | s | No Comments

Marketing internetowy, zwany również e-marketingiem, to rodzaj działań marketingowych wykorzystywanych w globalnej sieci Internet.

Ażeby dobrze zrozumieć istotę tego zjawiska należy wpierw doprecyzować kwestię definicyjną samego marketingu. Jest to oczywiście bardzo szerokie pojęcie oscylujące wokół aktywności handlowej, w ramach której istotną rolę odgrywa identyfikacja , a oprócz tego analiza ludzkich potrzeb.

Marketing internetowy odgrywa obecnie coraz większą rolę w docieraniu do klientów obecnych , a dodatkowo ewentualnych. W ogromnej liczbie przypadków stosowanymi narzędziami promocji towarów
i usług w globalnej sieci są: e-mail marketing, reklama online, strony internetowe WWW oraz dodatkowo kody lojalnościowe.

Prowadzone w ten sposób funkcjonowania pełnią funkcję wspomagającą w przyrównaniu do tradycyjnej promocji. Posiadają również tę ważną zaletę, iż stwarzają jedyną w swoim stylu sposobność interakcji
z odbiorcami komunikatu.

Siła oddziaływania marketingu

By | s | No Comments

Gdyby w czasach starożytnych istniał sprzedaż internetowy i posiadał taką siłę oddziaływania jak na dzień dzisiejszy, nie można byłoby bez jego wykorzystania wyprodukować pozytywnego, boskiego wizerunku faraona czy cesarza, a odkrycia, tj. koło, czy równia pochyła nie maiłyby żadnego znaczenia .
Marketing internetowy jest formą promocji produktu, firmy, wydarzenia i tym podobne., wykorzystujący do własnych celów narzędzia i możliwości internetowe, a więc na przykład: reklamy i strony www, pocztę e-mail, portale społecznościowe czy fora internetowe. Dzięki działaniom takim jak pozycjonowanie i optymalizacja stron www czy marketing szeptany, dodatni wizerunek „produktu” zostaje upowszechniony i propagowany, a informacje o nim docierają do potencjalnych kontrahentów, będących grupą docelową komunikatu promocyjnego.

Odbiorca internetowy

By | s | No Comments

Marketing z definicji ma na celu zaspokojenie wymagań odbiorcy, kiedy dorzucimy jeszcze do tego ogromne sposobów Globalnej sieci – otrzymamy mieszankę wybuchową, a też niewyobrażalnie efektywne narzędzie służące promowaniu firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, towarów i usług.

Żyjemy w społeczeństwie informacyjnym, marketing internetowy pozwala wykorzystywanie szans jakie daje taki typ społeczności.

Mogę wypisać szeroką ofertę usług z zakresu tego rodzaju marketingu, posiłkować się definicjami książkowymi, z Wikipedii i stron agencji marketingowych. Na tym w chwili obecnej opierają się takie funkcjonowania – na poszerzaniu spersonalizowanej edukacji, podpatrywaniu konkurencji i szperaniu, grzebaniu i wertowaniu zasobów Globalnej sieci Internet w szukaniu koncepcji, inspiracji i treści. Pisanie suchych definicji uwłacza mojej kreatywności i pozwolę sobie pominąć to w moich rozważaniach. Liczę, że na takie osoby Państwo stawiają, które nie idą na łatwiznę i bezmyślnie nie kopiują informacji ze stron www. Jeżeli już tak – to teraz mnie szukacie

Reklama w Internecie

By | s | No Comments

Marketing internetowy równa się spam. Takie byłoby całkiem prawdopodobne, że pierwsze skojarzenie popularnego internauty przeglądającego na swoim laptopiku serwisy www karmiąc wnętrze swej klawiatury tysiącami okruszków. Prawda jest na szczęście zgoła odmienna. Fakt faktem, spam jest w większości wypadków używaną formą marketingu, niemniej jednak reklamy w sieci Internet nie można porównać do irytującego roznoszenia ulotek po skrzynkach pocztowych, gdyż posiada on swoje piękne, magiczne i znacznie bardziej intrygujące oblicze. Daje on prawie że nieograniczone możliwości do kreatywnego i artystycznego reklamowania prywatnych usług, bądź towarów kreując z równocześnie z marketingu pewnego rodzaju sztukę mogącą przenikać się wraz z innymi formami multimedialnego wyrazu.