Skip to main content

Serwis komputerowy Kraków

Jeśli Twój komputer pracuje wolno, system się nie ładuje, a zainstalowane programy nie działają, może to oznaczać konieczność ponownej instalacji Windowsa.

Zapewniamy profesjonalną pomoc informatyczną w domu klienta już w przeciągu kilkudziesięciu minut od zgłoszenia awarii.

Dojeżdżamy na terenie Krakowa i najbliższych okolic.

Instalacja systemu Windows

Informatycy Pogotowia Komputerowego mogą pomóc Ci rozwiązać ten problem bez ryzyka utraty plików zgromadzonych na dysku komputera.
Usługa obejmuje możliwość instalacji i reinstalacji wszystkich wydań systemu Windows (7, 8, 10, XP, Vista i in.), we wszystkich dostępnych edycjach (domowej, profesjonalnej, edukacyjnej), zarówno w wersji polskiej, jak i angielskiej. Uwzględnia również opcję aktualizacji systemu Windows do nowszej wersji, np. z Windows 8 do 10, jak i powrotu do jednej z poprzednich.
Jeżeli Twój komputer wymaga instalacji lub reinstalacji systemu, zapraszamy do skorzystania z pomocy Pogotowia Komputerowego. Zapewniamy szybkie i skuteczne rozwiązanie Twojego problemu. Działamy na terenie Krakowa i w najbliższych okolicach, a jeśli Twój dom lub biuro zlokalizowane są w granicach administracyjnych miasta, dojazd naszego informatyka jest bezpłatny – zapłacisz tylko za usługę.

Nie czekaj aż samo się naprawi. Wezwij fachowca już teraz.

Szybka wycena na miejscu, skuteczna i trwała naprawa sprzętu i funkcjonowania systemu, programów.