Szybka wycena

Ponieważ cenimy Twój czas, wycenę naszych usług przygotowujemy ekspresowo –w mniej niż 15 minut. Dzięki naszemu doświadczeniu i urządzeniom, które posiadamy jesteśmy w stanie sprawdzić, co wymaga naprawy prawie na poczekaniu. Przywróciliśmy do życia już setki komputerów – doskonale znamy „objawy” i wiemy ile czasu zajmie przywracanie sprzętu do życia.

Przejrzyste koszty naprawy

Cena naszych usług uzależniona jest od kilku czynników: ceny uszkodzonej części, kosztów części zamiennych, rodzaju usterki oraz faktycznych nakładów pracy, które musimy ponieść, by naprawić to, co uległo zepsuciu.

Krótki czas naprawy

Szybka naprawa usterki jest dla nas priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, by Twój komputer naprawić w mniej niż 4 dni – realny czas naprawy uzależniony jest od wymaganych nakładów pracy i dostępności niezbędnych części. Większość napraw realizujemy w ciągu 2 dni – udaje nam się to dzięki dużemu zapleczu części oraz naszym technikom, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje.

Dobra komunikacja

Stawiamy na dobrą komunikację z naszymi klientami – jesteśmy dostępni pod telefonem 24h/dobę, by w każdej chwili przyjąć zgłoszenie. Dbamy również o to, by nasze kontakty były partnerskie i przebiegały w miłej atmosferze wzajemnego zrozumienia.

Uczciwość

Zawsze rzetelnie informujemy o warunkach naprawy oraz o wszystkich zagrożeniach. Dzięki temu wiesz dokładnie jak wygląda sytuacja i czego możesz się spodziewać.