Skip to main content

Serwis komputerowy Kraków

Jeśli Twój komputer pracuje wolno, system się nie ładuje, a zainstalowane programy nie działają, może to oznaczać konieczność ponownej instalacji Windowsa.

Zapewniamy profesjonalną pomoc informatyczną w domu klienta już w przeciągu kilkudziesięciu minut od zgłoszenia awarii.

Dojeżdżamy na terenie Krakowa i najbliższych okolic.

Optymalizacja systemu Windows

Komputer, który wolno działa, za długo się uruchamia czy też z opóźnieniem reaguje na polecenia, potrafi skutecznie uprzykrzyć pracę. Świetnie to rozumiemy, dlatego chętnie pomożemy zoptymalizować działanie Twojego komputera, usuwając z niego zbędne pliki, programy oraz szkodliwe wirusy. Chcąc przywrócić pierwotną sprawność systemu Windows, są to niezbędne czynności, które warto zlecić profesjonalistom, by uniknąć utraty ważnych plików zapisanych na dysku komputera.

Jeśli chcesz przyspieszyć pracę swojego komputera, zapraszamy do skorzystania z pomocy Pogotowia Komputerowego. Zapewniamy szybkie i skuteczne rozwiązanie Twojego problemu. Działamy na terenie Krakowa i w najbliższych okolicach, a jeśli Twój dom lub biuro zlokalizowane są w granicach administracyjnych miasta, dojazd naszego informatyka jest bezpłatny – zapłacisz tylko za usługę.

Nie czekaj aż samo się naprawi. Wezwij fachowca już teraz.

Szybka wycena na miejscu, skuteczna i trwała naprawa sprzętu i funkcjonowania systemu, programów.