Skip to main content

Serwis komputerowy Kraków

Wyskakujące podczas przeglądania stron internetowych męczące reklamy? Zablokowany komputer i pojawiający się komunikat z żądaniem „okupu” za jego odblokowanie?

Zapewniamy profesjonalną pomoc informatyczną w domu klienta już w przeciągu kilkudziesięciu minut od zgłoszenia awarii.

Dojeżdżamy na terenie Krakowa i najbliższych okolic.

Usuwanie wirusów Kraków

A może niepokoją Cię inne dziwne, nietypowe reakcje systemu? Prawdopodobnie został on zaatakowany przez wirusa albo inny szkodliwy program, mogący spowodować spustoszenie na Twoim komputerze, z utratą wszystkich plików i danych włącznie.  Jeśli spotkała Cię taka sytuacja, zapraszamy do skorzystania z usług Pogotowia Komputerowego. Nasi fachowcy rozprawią się z wszelkimi wirusami, trojanami, keyloggerami, programami szpiegującymi typu spyware oraz każdym innym złośliwym oprogramowaniem zakłócającym poprawne działanie Twojego sprzętu.

Jeżeli Twój komputer wymaga odwirusowania, zapraszamy do skorzystania z pomocy Pogotowia Komputerowego. Zapewniamy szybkie i skuteczne rozwiązanie Twojego problemu. Ponadto pomożemy Ci zabezpieczyć Twój komputer przed kolejnym zawirusowaniem oraz pokażemy Ci, co robić, aby zminimalizować ryzyko. Działamy na terenie Krakowa i w najbliższych okolicach, a jeśli Twój dom lub biuro zlokalizowane są
w granicach administracyjnych miasta, dojazd naszego informatyka jest bezpłatny – zapłacisz tylko za usługę.

Nie czekaj aż samo się naprawi. Wezwij fachowca już teraz.

Szybka wycena na miejscu, skuteczna i trwała naprawa sprzętu i funkcjonowania systemu, programów.