Skip to main content

Serwis komputerowy Kraków

Nadmierne przegrzewanie się lub też zbyt głośna praca to częste przypadłości zarówno laptopów, jak i komputerów stacjonarnych.

Zapewniamy profesjonalną pomoc informatyczną w domu klienta już w przeciągu kilkudziesięciu minut od zgłoszenia awarii.

Dojeżdżamy na terenie Krakowa i najbliższych okolic.

Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia

Nadmierne przegrzewanie się lub też zbyt głośna praca to częste przypadłości zarówno laptopów, jak i komputerów stacjonarnych. W większości przypadków za tymi niepokojącymi objawami stoi prosta przyczyna: nagromadzone w wentylatorze zanieczyszczenia, najczęściej w postaci kurzu, sierści i brudu. Drugim możliwym powodem może być zużycie pasty termoprzewodzącej i termopadów. Jakakolwiek byłaby przyczyna tego problemu, w Pogotowiu Komputerowym jesteśmy w stanie przywrócić Ci utracony komfort pracy. Dokładnie wyczyścimy wnętrze Twojego komputera, oczyścimy wentylator z zanieczyszczeń, a ponadto wymienimy pastę termoprzewodzącą i termopady, jeżeli będzie taka konieczność.

Jeśli Twój komputer wymaga oczyszczenia lub konserwacji układu chłodzenia, zapraszamy do skorzystania z pomocy Pogotowia Komputerowego. Zapewniamy szybkie i skuteczne rozwiązanie Twojego problemu. Działamy na terenie Krakowa i w najbliższych okolicach, a jeśli Twój dom lub biuro zlokalizowane są w granicach administracyjnych miasta, dojazd naszego informatyka jest bezpłatny – zapłacisz tylko za usługę.

Nie czekaj aż samo się naprawi. Wezwij fachowca już teraz.

Szybka wycena na miejscu, skuteczna i trwała naprawa sprzętu i funkcjonowania systemu, programów.