Skip to main content

Szkolenia komputerowe

Mając na uwadze szybki rozwój technologii, przygotowaliśmy kursy skierowane do najmłodszych oraz najstarszych użytkowników, w zakres których wchodzą Szkolenia dla Seniorów oraz Szkolenia dla Dzieci.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów głównie dla użytkowników początkujących, chcących poznać tajniki pracy z komputerem i Internetem. Celem kursów jest przekazanie uczestnikom umiejętności sprawnego wykorzystania komputera w pracy i w życiu codziennym. Zajęcia prowadzimy indywidualnie, w domowym zaciszu kursanta, dzięki czemu jesteśmy w stanie poświęcić mu właśnie tyle uwagi, ile będzie potrzebował.

Zachęcamy do zapoznania się z programami szkoleń dostępnymi w naszym serwisie.

Kurs komputerowy

Żyjemy w XXI wieku, w czasach szybkiego postępu cywilizacyjnego, gdzie technika poszła bardzo do przodu. Aby dziś móc w pełni cieszyć się życiem i dodatkowo je sobie ułatwić, trzeba umieć obsługiwać nowinki technologiczne, m.in. takie jak komputer. Problemy z obsługą sprzętu komputerowego mają zwłaszcza osoby starsze. Aby zapobiec e-wykluczeniu właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy kursy komputerowe dla seniorów, w których zakres wchodzi zarówno podstawowa obsługa sprzętu komputerowego, jak i Internetu.

Kurs dla Seniorów – Pierwszy stopień:
– obsługa komputera – od podstaw!
– praca w środowisku MS Windows XP/Vista/7
– edytor tekstu – formatowanie tekstu, drukowanie (Word)
– praca w Internecie (wyszukiwanie, e-mail, komunikatory internetowe, Gadu-Gadu, Nasza-Klasa)

Kurs dla Seniorów – Drugi stopień:
– podstawy MS Excel (OpenOffice Calc)
– komunikatory internetowe (Gadu-Gadu), czat
– zaawansowane metody wyszukiwania informacji w Internecie
– wyszukiwanie i instalacja darmowych i testowych programów
– grupy dyskusyjne, fora, blogi
– bankowość internetowa, aukcje internetowe
– podstawy grafiki komputerowej (MS Paint)
– przenoszenie zdjęć z aparatu cyfrowego, płyt i pendrive’a

Kurs komputerowy dla najmłodszych

Komputer z dostępem do Internetu jest dla współczesnych dzieci czymś naturalnym. Jeśli chcecie, aby Wasza pociecha rozwijała swoje umiejętności, nauczyła się obsługi Worda lub Excela oraz sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie, zapraszamy do zapisania jej na kursy komputerowy Dziecko w sieci, który przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych i tych nieco starszych.

Nasz oferta skierowana jest do dzieci, które chcą zdobyć nowe umiejętności w zakresie obsługi programów komputerowych oraz aplikacji Internetowych lub chcą dopiero poznać tajniki korzystania z komputera i Sieci. W kursach prowadzonych dla dzieci nacisk kładziemy na efektywność oraz indywidualne podejście do nauki – z tego też względu zamiast typowych kursów komputerowych proponujemy indywidualne szkolenie z osobistym trenerem w zaciszu Waszego domu.

Uczestnik szkolenia nauczy się:
– samodzielnego korzystania z komputera
– podstaw obsługi programu Microsoft Office Word
– podstaw obsługi programu Microsoft Office Excel
– korzystania z Internetu
– wyszukiwania informacji w Internecie

Na zakończenie kursu przygotowujemy dodatkowo raport z postępów nauki Waszego dziecka oraz rady na przyszłość.

Pogotowie komputerowe Kraków

Działamy 24h, 7 dni w tygodniu.

Mając na uwadze szybki rozwój technologii, przygotowaliśmy kursy skierowane do najmłodszych oraz najstarszych użytkowników, w zakres których wchodzą Szkolenia dla Seniorów oraz Szkolenia dla Dzieci. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów głównie dla użytkowników początkujących, chcących poznać tajniki pracy z komputerem i Internetem. Celem kursów jest przekazanie uczestnikom umiejętności sprawnego wykorzystania komputera w pracy i w życiu codziennym. Zajęcia prowadzimy indywidualnie, w domowym zaciszu kursanta, dzięki czemu jesteśmy w stanie poświęcić mu właśnie tyle uwagi, ile będzie potrzebował.