Skip to main content

Pozycjonowanie stron www i sklepów

Szukasz w Internecie? Nie możesz znaleźć treści, które cię interesują? Skończyły się już czasy, w których wystarczyło zrobić stronę. Teraz musisz jeszcze dotrzeć do odbiorcy, z czym chętnie ci pomożemy.
Jesteśmy specjalistami w pozycjonowaniu stron, doskonale znamy algorytmy najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych oraz serwisów społecznościowych. Oferujemy pomoc w dotarciu do klienta wybranego przez inwestora.

Pozycjonowanie sklepów jest niezbędne, jeżeli pragniesz dotrzeć do klienta. Nie tak ważne, jak reklama, ważne jest, aby strona była dostępna w przeglądarce, w końcu każdy z nas korzysta przede wszystkim z wyszukiwarek – coraz mniej osób wybiera firmy z przypadku czy nawet z polecenia, a sięgamy raczej po te, które wyskoczą jako pierwsze w oknie Google’a. Aby docierać do większej liczby klientów, niezbędna jest optymalizacja strony, przyjazna strona dla użytkowników oraz krótkie teksty. Nie musicie się tym martwić, bo my zajmiemy się wszystkim.
Coraz popularniejszy staje się również tzw. marketing lokalny polegający na polecaniu lokalnych firm. Po wpisaniu odpowiednich fraz, np. sklep z meblami, ale nie wpisaniu miejsca, w jakim go szukamy, wyskoczą nam przede wszystkim sklepy z naszej okolicy, którą przeglądarka otrzyma z naszego urządzenia.
Pozycjonowanie lokalne to niewątpliwie przyszłość: ogromny zysk dla firm, które dzięki temu będą jeszcze skuteczniej docierały do klientów. Użytkownicy natomiast będą szczęśliwsi, ponieważ otrzymane przez nich wyniki wyszukiwania będą jeszcze trafniejsze niż do tej pory, nie będą musieli filtrować wyników dalszych czy mniej trafnych, ponieważ automat zrobi to za nich.
Jeżeli naprawdę zależy ci na rozwoju swojego sklepu, jesteś zmuszony wykorzystać pozycjonowanie sklepów, bez którego nie uda ci się dotrzeć do potencjalnych klientów. Możesz być najtańszy i najlepszy, ale co z tego, jeżeli nikt nie wejdzie cię na twoją stronę i nie odnajdzie się pośród ogromnej ilości internetowych sklepów.
Stosując pozycjonowanie lokalne, skupiamy się na odpowiednich działaniach, już tworząc kod strony: stosując odpowiednie znaczniki i przemycając teksty SEO precyzujące obszar naszej działalności już na poziomie kodu, który później odnajdują wyszukiwarki internetowe. Gdyby porównać to do człowieka, to trochę jak działanie na poziomie podświadomości i przemycania treści, których wprost nie czytamy ani nie odbieramy, ale bez nich nie uda się nikomu sprzedać produktów.
Marketing w kontekście wyszukiwarek internetowych rozwija się bardzo szybko i przeciętnej osobie może być ciężko nadążyć za aktualnymi trendami pozycjonowania. Niestety wymaga to ogromnych nakładów pracy od osób chcących po prostu prowadzić swoją firmę, dlatego warto zlecić pozycjonowanie czy też konkretnie pozycjonowanie lokalne świetnej firmie profesjonalnie zajmującej się takimi rzeczami jak pozycjonowanie sklepów, stron firm i zarówno małych i dopiero wchodzących, jak doskonale już znanych stron i serwisów internetowych. Taka firma to gwarancja jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partenra na stronie sunspot.pl